Architektai

PROTINGA IR GRAŽI ARCHITEKTŪRA

Architektų bendrovės „Dalis erdvės“ turtas, kurį siūlome savo klientams, – tai per kelių dešimtmečių raidos laikotarpį sukaupta patirtis. Ši patirtis įgyta įgyvendinant įvairiausios paskirties ir masto architektūrinius projektus – pradedant individualių namų statyba, privačių erdvių formavimu ir kūrimu, baigiant visuomeninės paskirties, valstybinės ir istorinės svarbos objektais: gamybos įmonėmis, teismais, poilsio ir pramogų kompleksais. Mūsų kūrybinės ir kasdieninės veiklos filosofija – kurti savo klientams protingą ir gražią architektūrą. PROTINGA – tai funkcionali, praktiška, išliekamąją vertę turinti architektūra, lanksčiai derinanti kainų variantus su užsakovo galimybėmis bei pageidavimais. GRAŽI – tai aukščiausius architektūros standartus ir užsakovo individualią saviraišką jungiantys architektūriniai sprendimai. Vienas pagrindinių mūsų bendrovės principų – nuolatinis bendravimas su užsakovais. Viešosios reklamos beveik nenaudojame, nes iš patirties žinome, kad geriausia reklama yra įgyvendinti projektai, rekomendacijos ir patikimų pažįstamų ratas. NUOŠIRDŽIAI KVIEČIAME Į TĄ BŪRĮ ĮSIJUNGTI IR JUS. Kreipkitės ir mūsų specialistai pasistengs, kad visi Jūsų lūkesčiai taptų gražia realybe.

Apie mus kalba skaičiai

432+
Projektų
414+
Klientų
22+
Metų patirtis

GLAUSTAI – APIE BENDROVĖS „DALIS ERDVĖS“ TEIKIAMAS PASLAUGAS:

PROJEKTUOJAME
nuo daugiafunkcinių kompleksinių objektų iki nesudėtingų laikinų statinių, taip pat kuriame interjero, smulkiosios architektūros, apželdinimo, aplinkos tvarkymo ir gražinimo projektus.

REKONSTRUOJAME
rengiame įvairių objektų rekonstrukcijos ir remonto projektus.

KOORDINUOJAME
rengiame sąmatas, deriname projektus, atliekame autorinę ir techninę priežiūrą.

KONSULTUOJAME
teikiame profesionalias specialistų konsultacijas projektavimo, rekonstravimo, renovavimo ir kitais klausimais.

Sritys kuriose dirbame

26+
Gamybiniai
pastatai
110+
Visuomeniniai pastatai
128+
Gyvenamieji pastatai
41+
Paveldosaugos objektai
72+
Renovacijos
105+
Interjero
18+
Apželdinimo
36+
Smulkioji architektūra

Laimėti konkursai

2008 metai
1 vieta – UAB Lietuvos sanatorija” atviras darbų pirkimo konkursas
“UAB „Lietuvos sanatorija“ V. Kudirkos g. 45, Druskininkuose, projektuojamo penkių žvaigždučių viešbučio architektūrinių sprendimų pateikimas”
2011 metai
1 vieta – Jurbarko rajono savivaldybės administracijos atviras konkursas
“Veliuonos kultūros namų pastato techninio projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra”
2013 metai
1 vieta – Druskininkų savivaldybės administracijos atviras konkursas
“Keleivinio keltuvo iš kurorto centro į slidinėjimo areną įrengimas įskaitant techninio projekto parengimą ir projekto vykdymo priežiūrą“
2014 metai
1 vieta – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto atviras konkursas
“Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Slaugos fakulteto Eivenių g. 2, Kaune, statybos projektas”
2015 metai
1 vieta – Kauno rajono savivaldybės administracijos atviras konkursas
„Horizontalaus keleivinio lynų kelio Zapyškis – Kulautuva su keleivių įlaipinimo – išlaipinimo terminalu techninio projekto parengimas ir statinio projekto vykdymo priežiūra“

2019 metai

1 vieta – Lietuvos jūrų muziejaus projekto konkursas
„Lietuvos jūrų muziejaus administracinio pastato rekonstravimas pritaikant jį jūrų gamtos ir jūrinės kultūros paveldo atviros prieigos centro viešosioms reikmėms“

PROFESIONALUMAS IR KOMPETENCIJOS

Mūsų specialistų profesionalumą bei įmonės teikiamų paslaugų kokybę patvirtina turimi kvalifikacijos atestatai ir atitinkami sertifikatai.
Bendrovės „Dalis erdvės“ specialistų turimi kvalifikacijos atestatai (išduoti „Statybos produkcijos sertifikavimo centro“) leidžia projektuoti visų kategorijų gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus bei susisiekimo komunikacijas. Projektuojame pastatų konstrukcijas ir inžinerines sistemas: elektrotechnikos , vandentiekio ir nuotekų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, dujų, šilumos gamybos ir tiekimo. Taip pat rengiame pasirengimo statybai ir statybos darbų organizavimo, statybos skaičiuojamosios kainos nustatymo projekto dalis.
Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos išduoti nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos specialistų atestatai suteikia teisę mūsų įmonės specialistams rengti tvarkomųjų paveldosaugos darbų projektus.
Įmonės specialistų kvalifikacija leidžia eiti ypatingų statinių projekto dalies vadovų ir ypatingų statinių projekto dalies vykdymo priežiūros vadovų pareigas.
Bendrovei „DALIS ERDVĖS“ yra suteiktas Vadybos sistemos sertifikatas (išduotas DNV GL Business Assurance, Finland OY/AB), patvirtinantis, kad vadybos sistema įmonėje atitinka vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008. Šis sertifikatas galioja visuomeninių, gamybinių, gyvenamųjų pastatų projektavimui, projektų valdymui, projekto vadovo veiklai.

TRUMPA INFORMACIJA

UAB „Dalis erdvės“ savo veiklą architektūros ir projektų valdymo rinkoje pradėjo 1995 metais. Mūsų bendrovės pagrindinė specializacija – kompleksiniai architektūros projektai, jų valdymas bei konsultacinė veikla. Įmonės įkūrėjas, vadovas ir idėjinis lyderis architektas Astijus Taujanskas.

KONTAKTAI

Tel./Fax.: 37037320110
Mob. tel.: 867261115
El. paštas: info@daliserdves.com

REKVIZITAI

A.Jakšto g. 16-1
LT-44275 Kaunas
Įmonės kodas 234383290
PVM kodas LT343832917

Duomenys apie įmonę kaupiami ir saugomi LR JAR